FleetRoute – Route Optimisation Software – Services

CIVIX aşağıdaki hizmetleri vermektedir:

Rotalama Hizmeti

Nispeten daha durağan bir rotaya sahip olan kurumlara, kendi müşterilerinin ihtiyaçlarına ve verilerine uygun bir rotalama oluştumalarını sağlayacak rotalama hizmeti sunuyoruz. Bazı rotalama projelerinde bu, en düşük maliyetli seçenek olmaktadır. Rotalama konularında geniş uzmanlığımızı ve Dünyanın her yanından elde ettiğimiz çalışma tekniklerimizi kullanıyoruz, En iyi sonucu alabilecekleri seçenekleri oluşturmak, çabuk ve uygun maliyetli rota optimizasyonunu gerçekleştirmek için FleetRoute™ sunduğu önerileri aktarıyoruz. Bu yaklaşım, müşterilerimiz teknik ayrıntıları bize bırakıp onların daha geniş çalışmalara odaklanmasını sağlamaktadır. Doğal olarak, bu yöntemle müşterimiz yerel bilgilerini, bizim oluşturduğumuz rotalar üzerine yansıtarak gerekli düzenlemeleri yapabilmektedirler.

Müşterilerimiz, bizim onlar için oluşturduğumuz rotadan sonra, FleetRoute™ Lite seçeneği ile kendi bilgisayalarında rotalarını güncelleyebilir.

Eğitim

CIVIX, bütün ürünlerini kapsayan, her endüstriye ve rotalama çalışmasına uyarlanabilecek tam bir eğitim programı sağlamaktadır. Bu eğitim programı istenirse müşterinin kendi yerinde verilebir.

Veri Dönüşümü ve Hazırlık

FleetRoute™'a ait diğer ilgili yazılım ve veritabanı sistemleriyle birlikte, varolan pek çok data dönüşüm arayüzüne ilave olarak, CIVIX, müşterinin içinde olduğu sektöre ve rotalama uygulamasına bağlı olarak, FleetRoute™'da kullanılacak verilerin belirlenmesi, dönüştürülmesi ve oluşturulması konularında öneriler sunabilir ya da çalışma üretebilir. Müşterimizin özel ihtiyaçlarını tespit ederek en uygun maliyetli, müşteri ve sokak verilerinin belirlenmesinde yardımcı oluyoruz.

Çalışma Danışmanlığı

CIVIX ve ortakları, başarılı bir rotalama uygulaması ve diğer alanlarda gelişmeler sağlayacak pek çok farklı çalışma konusunda danışmanlığı ortaya koyabilir. Bunlar:

  • Araçların ve ekibin boyutunu belirleme
  • Alternatif hizmet stratejileri, yöntem ve teknikleri
  • Yeni rota uygulama stratejileri
  • Kamu bilinci geliştirme kampanyaları
  • Sürücü eğitimi
  • Tesisi yerleştirme analizi
  • Bölge belirlenmesi

CIVIX L.L.C. # +49-761-285-3872 # info@fleetroute.com