Hakkımızda

On yıldan fazladır, CIVIX, ortaya çıkan yeni rota optimizasyon sorunlarına çözümler getirerek ve çözümler için yeni yöntemler geliştirerek büyümeye devam etmiştir. Pek çok kısıtlamalarla başa çıkabilen, verimli ve gerçek hayatta kullanılabilecek rotalar hazırlayan bir rota optimizasyonu yazılımı geliştirme arzusu FleetRoute™'un temel taşlarını oluşturmuştur:

Bu yaklaşımdaki başarımızın büyük bir kısmı, dünyanın pek çok yerine yayılmış müşterilerimizin rotalama çalışmaları devam ederken, bizlerin birebir ve doğrudan bu sürecin içinde olmamızla ilgilidir. Bizler en zorlu rotalama projelerinde çalışmaya devam ettikçe, farklı sektörlerde, farklı ülke ve kültürlerde, neredeyse sanat boyutuna erişmiş bir rotalama çalışması deneyimi kazandık. Aynı zamanda bu durum, FleetRoute™ sonuçlarının en uygulanabilir düzeyde olmasına neden olan net bir görüşe ve bilgi birikimine sahip olmamızı sağlamıştır.

Müşterilerimize, kaynaklarının en verimli ve ekolojik yöntemlerle kullanımı için yardımcı olmanın yanında, kendi şirketimizin de aynı amaca ulaşmasını hedeflemekteyiz. Bu nedenle, CIVIX'in ofisi, 2010 yılında Academy of Urbanism'in Yılın Avrupa Kenti olarak seçtiği, Freiburg/Almanya'ın "yeşil kent" i olarak bilinen ve bir sürdürülebilir kent modeli olan Vauban bölgesindedir. Bu bölegede olmak çalışanlarımızın da, düşük enerjili, düşük karbon ayak izi, çalışma ve yaşamı olan bir ortamda yaşamasını sağladığı gibi onların müşterilerimize bu konuda daha da fazla yardım etme isteğini artırmaktadır.


CIVIX L.L.C. # +49-761-285-3872 # info@fleetroute.com